Size bir telefon kadar yakınız
0 212 618 07 01
Dil Seçin
trtr

Yangın Güvenliği Denetimleri

Anasayfa » Yangın Güvenliği Denetimleri

Yangın güvenliği denetimleri, Yangın danışmanlığı, Yasal davalar çoğunlukla yangın güvenliği konusunda uzmanların tavsiyelerini isteyebilir. Firmamız, hukuki davalara yangın güvenliği konularında uzman tanık desteği sağlama konusunda kapsamlı tecrübeye sahiptir. Özellikle, şirketin çok çeşitli teknik alanlarda yangın güvenliğinde önde gelen uzmanları bulunduğundan, yasal davaların karmaşık ihtiyaçlarını karşılamak için çok iyi bir konumda olduğumuz anlamına gelmektedir

Yangın Güvenliği Denetimleri

Binaların yangın güvenliği tasarımı;

Malzemelerin yangın performansı gerekleri;

Tesisatları incelemek ve yangın performansını gözden geçirmek için saha araştırmaları;

Yasal gereklilikleri ve bu gerekliliklere uyumu onaylamak için dokümantasyon incelemesi;

Yapı Yönetmelikleri veya Düzenleyici Reform (Yangın Güvenliği) Emri gibi yasal zorunluluklara karşı uygunluğun gözden geçirilmesi;

Yangın güvenliği yönetimi gereklilikleri;

Yangın riskinin değerlendirilmesine duyulan gereksinimlerin gözden geçirilmesi ve gerçekleştirilen yangın riskinin değerlendirilmesinin yeterliliğinin gözden geçirilmesi.

Yangın Güvenliği Denetimleri

Birkaç nedenden dolayı yangın güvenliği denetimleri gerekebilir.

Belirli yerlerde, ilgili makamlara, ilgili tasarım standartlarına uyumu içeren bir yangın güvenliği denetimi sunmak , Diğer durumlarda, bir müşteri binalarının belirli yangın standartlarına karşı denetimini isteyebilir.

Yangın Güvenlik, yangın güvenliği tasarımında ve her türlü binada ve çeşitli uluslararası tasarım standartlarında yangın güvenliği denetiminde uzman firmadır.